Олена Бурсак представниця ІТ компанії із м. Київ для здобувачів освіти НН ІФМІТ провела лекцію на тему «Digital Marketing». Ця лекція відбулась за підтримкою завідувача кафедри ІТС Миколи Семенова.

Теґи

Шановні здобувачі освіти пропонуємо вам взяти участь у лекції на тему "Digital marketing", який буде вести Олена Бурсак (компанія Truelab, м. Київ). Ця лекція організована під кураторством завідувача кафедри ІТС Миколи Семенова.

Теґи

7 вересня в НН ІФМІТ було проведено круглий стіл із представниками громадською організацією «МРІЇ МОЛОДІ». В ході якого було запропоновано створити ІТ-кластер у м. Рубіжне

Теґи

1 вересня 2021 року в НН ІФМІТ відбулася лінійка з нагоди дня знань і початку нового навчального року. На урочисту подію зібралися представники директорату, студентського самоврядування, та студенти першого та старших курсів.

Шановні студенти нагадуємо, що згідно з положенням "ПОЛОЖЕННЯ про організацію освітнього процесу в ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”" , Процедурою, обрання студентами дисциплін вільного вибору та іншим нормативним документам Вам потрібно обрати вибіркові дисципліни відповідно до вашого курсу та спеціальності.

Форми відкрито з 1/09/2021 по 15/09/2021.

30 серпня 2021 представники студентського самоврядування НН ІФМІТ зібралися для обговорення результатів роботи у 2020-2021 н. р. та стосовно організації початку навчального року.
24/06/2021 відбулось засідання вченої ради НН ІФМІТ, де було затверджено оновлення освітньо-професійних програм із ними ви можете ознайомитися на офіційному сайті університету, у розділі Публічна інформація. Освітні програми та перелік їх компонентів
17 червня 2021 Микола Семенов, завідувач кафедри інформаційних технологій та систем прийняв участь у 9 міжнародній науково-практичній конференції «MoodleMoot Ukraine 2021 Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle» і як учасник програмного комітету і як доповідач.
16/06/2021 НН ІФМІТ разом із Луганським НДЕКЦ МВС провели круглий стіл присвячений кіберзлочинності та способам її мінімізації

Теґи

У навчально-науковому інституті фізики, математики та інформаційних технологій у період з 8 червня по 11 червня 2021 відбулись підсумкові атестації здобувачів вищої освіти за ступенем бакалавр.