Кафедра інформаційних технологій та систем

16 жовтня 2021 здобувачі освіти НН ІФМТ взяли участь у другому етапі всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

Теґи

Представник компанії Raccoon Gang Євген Сімонов провів онлайн-лекцію "Від роботи в moodle до роботи в IT компанії" для здобувачів освіти та викладачів НН ІФМІТ.

Теґи

Шановні здобувачі освіти рівнів бакалавр та магістр. Повідомляємо першокурсникам та нагадуємо старшим курсам, що є можливість працювати із локальними ресурсами інститутської мережі (доступ до обчислювальних потужностей, встановленого програмного забезпечення електронної бібліотеки тощо) із будь-якого місця де є доступ до мережі Internet.
Шановні здобувачі освіти та викладачі НН ІФМІТ запрошуємо вас прослухати онлайн лекцію "Від роботи в moodle до роботи в IT компанії", яку буде вести Сімонов Євген Middle UI/UX Designer at Raccoon Gang

Теґи

Олена Бурсак представниця ІТ компанії із м. Київ для здобувачів освіти НН ІФМІТ провела лекцію на тему «Digital Marketing». Ця лекція відбулась за підтримки завідувача кафедри ІТС Миколи Семенова.

Теґи

Шановні здобувачі освіти пропонуємо вам взяти участь у лекції на тему "Digital marketing", який буде вести Олена Бурсак (компанія Truelab, м. Київ). Ця лекція організована під кураторством завідувача кафедри ІТС Миколи Семенова.

Теґи

7 вересня в НН ІФМІТ було проведено круглий стіл із представниками громадською організацією «МРІЇ МОЛОДІ». В ході якого було запропоновано створити ІТ-кластер у м. Рубіжне

Теґи

24/06/2021 відбулось засідання вченої ради НН ІФМІТ, де було затверджено оновлення освітньо-професійних програм із ними ви можете ознайомитися на офіційному сайті університету, у розділі Публічна інформація. Освітні програми та перелік їх компонентів
16/06/2021 НН ІФМІТ разом із Луганським НДЕКЦ МВС провели круглий стіл присвячений кіберзлочинності та способам її мінімізації

Теґи

У навчально-науковому інституті фізики, математики та інформаційних технологій у період з 8 червня по 11 червня 2021 відбулись підсумкові атестації здобувачів вищої освіти за ступенем бакалавр.