Кафедра інформаційних технологій та систем

З 1 по 4 квітня 2021 студенти НН ІФМІТ прийняли участь у «Garage48 Empowering Youth Ukraine Online Hackathon».

Теґи

Шановні студенти спеціальностей 121 ІПЗ, 123 КІ, Ви можете взяти участь в днях науки, які відбудуться з 19 по 23 квітня. Статті до дня науки приймаються до 15 квітня. Статтю потрібно надіслати на пошту itslaborant@gmail.com. Роботу оформляти згідно з вимогою ВАК та зміст роботи треба узгодити з науковим керівником.
Бажаємо успіхів! ;)

26 березня 2021 року за сприянням завідувача кафедрою ІТС Миколи Семенова відбувся онлайн воркшоп, якій провів фулстек розробник IT компанії «Pinta webware» (м. Дніпро) на тему «Особливості організації full-stack розробки веб-застосувань в IT компанії».

Теґи

В НН ІФМІТ в кінці січня 2021 пройшла підсумкова атестація здобувачів вищої освіти ступеня магістра.
10-11 грудня 2020 Микола Семенов завідувач кафедри інформаційних технологій та систем взяв участь у 5-тому Міжнародному освітньому онлайн-форумі «NewEdu-2020: Tech Future in Focus».

Теґи

Шановні студенти нагадуємо, що згідно з положенням "ПОЛОЖЕННЯ про організацію освітнього процесу в ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”" та іншим нормативним документам Вам було потрібно обрати вибіркові дисципліни відповідно до вашого курсу та спеціальності.
Для вибору були відкрити відповідні форми дивиться на форми для вибору вибіркових дисциплін.

09/10/2020 цей процес завершено форми закрито.

В навчально-науковому інституті фізики, математики та інформаційних технологій у період з 16 червня по 19 червня 2020 відбулася підсумкова атестація здобувачів вищої освіти за ступенем бакалавр.
18/06/2020 в НН ІФМІТ відбулось засідання вченої ради НН ІФМІТ, де було затверджено оновлення освітньо-професійних програм із їх останніми версіями ви можете ознайомитися на офіційному сайту університету Публічна інформація. Освітні програми та перелік їх компонентів

Шановні студенти, викладачі та роботодавці!

Нагадуємо, що продовжується збір ваших пропозицій, зауважень до ОПП, які читаються в нашому інституті.

Якщо у вас є пропозиції щодо удосконалення освітніх програм в цілому та зокрема освітніх компонентів ви маєте можливість передати їх до директорату заступнику з навчальної роботи Донченко В. Ю. (ifmit.s.2014@gmail.com), директору Могильному Г. А. (g.mogilniy@gmail.com) або безпосередньо гарантам навчальних програм їх координати дивиться у файлі.

Шановні студенти!

Просимо Вас надати відгук на кожний курс семестру, що завершується! Всі відповіді анонімні. Ці опитування допоможуть оцінити якість викладання та зміст освітнього компонента. Нагадуємо, що за результатами опитування за необхідністю вносяться зміні у зміст, способи й методи викладання освітнього компонента (дисципліни).

Ця інформація дуже важлива. Сподіваємось на вашу активну участь!

Теґи