Співпраця в рамках проєкту MOPED

Слухачі Регіонального центру професійної освіти разом із викладачем Юлією Масликовою, отримали можливість праці в новому ICR, який створено в рамках проєкту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (MoPED) програми ЄС Еразмус + КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти, № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP.

MOPED ICR LTSNU

Як відомо, він складається із трьох основних зон

зона креативних тренінгів (ICR1), яка містить мультимедійне обладнання, комп'ютерні гаджети, меблі-трансформери. Все це в сукупності дозволяє конструювати різні види групової та індивідуальної навчальної діяльності;

зона 3d-моделювання (ICR2) містить основне і допоміжне обладнання для практичної реалізації проєктів в області 3D-моделювання, додаткових розрахункових робіт;

зона інженерної творчості та робототехніки (ICR3) призначена для практичної роботи з роботами та іншим навчальним обладнанням, яке призначене для інженерної творчості.

Поки що Юлія Масликова використовує переважно ICR1, але планується проводити додаткові (факультативні) заняття з учнями із 3D-моделювання в зоні ICR2. Слухачі виражають інтерес до вивчення робототехніки й робоча команда проєкту впевнена, що знайде шляхи залучення якомога більшої кількості учнів та викладачів Луганщини для забезпечення реалізації основних цілей проєкту MOPED. 

MOPED ICR LTSNU

 

Теґи