Cisco

В 2017 році була заснована Програма мережних академій Cisco, перша в світі навчальна програма від ІТ-вендора. Програма академій є частиною корпоративної соціальної відповідальності компанії Cisco, отже, участь для навчальних закладів та їхніх слухачів безкоштовна. В академіях слухачі вивчають мережні технології, кібербезпеку, інтернет речей, операційні системи та програмування. На сьогодні, пройшли навчання 9,8 мільйонів слухачів з 10 400 академій.

В Україні до навчання долучилися 130 тисяч студентів з більш, ніж чотирьох сотень академій. У вересні 2019 року виповнилося 20 років українській спільноті інструкторів. Обрані курси перекладені українською, ініціатива з перекладу курсів триває.

НН ІФМІТ є партнером Cisco Academy.

Студенти на даному етапі можуть записатися для участі в наступних курсах:

• Introduction to Cybersecurity / Вступ до кібербезпеки
  • Be Your Own Boss / Курс з ІТ-підприємництва
  • PCAP: Programming Essentials in Python

Бажаючи записатися звертайтесь до NetAcad Staff (person, responsible for administrative and marketing issues) / адміністратор академії Matiievskyi Volodymyr (Володимир Матієвського) емайл mvv7mvv@gmail.com