Матієвський Володимир Валерійович

Матієвський Володимир Валерійович

Матієвський Володимир Валерійович, заступник директора Інституту фізики, математики та інформаційних технологій, асистент.

Закінчив у 2001 році Луганський державний педагогічний університет імені Тараса Шевченка й отримав кваліфікацію магістра математики.

Основні наукові дослідження – кібербезпека.
Основні дисципліни, що викладає: «Захист інформації у комп’ютерних системах», «Створення Інтернет додатків на засадах PHP».

Має за останні 5-ть років наукову публікацію у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз, бере участь у складі академічної групи реалізації проєкт Erasmus+KA2 CBHE № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JR «MoPED – Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних інструментів викладання». Є заступником директора з гуманітарно-виховної роботи інституту фізики, математики та інформаційних технологій з 2017-року. Приймав учать у праці журі обласного конкурсу «Мала академія наук України».

Навчається в Національному авіаційному університеті на Phd «125 Кібербезпека».

English for Education (the 86 hour online course) within the framework of the project ”MoPED”,  No. 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP (February, 15, 2018    December, 15, 2018), Vasyl Stefanyk Precarpathian National University; IPD Week, December 2019.

Є представником Академії CISCO