Програма підвищення кваліфікації педагогів

У форматі pdf

Суб’єкт підвищення кваліфікації: Навчально-науковий інститут фізики, математики та інформаційних технологій державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»

Розробник програми: завідувач кафедри інформаційних технологій та систем, кандидат педагогічних наук, доцент Семенов Микола Анатолійович

Найменування програми: «Формування цифрових компетентностей педагога»

Зміст:

1. Цифрове навчання. Тренди цифрового навчання.
  2. Цифрова компетентність учня.
  3. Цифрова компетентність педагога.
  4. Формування обчислювального мислення в учнів.
  5. Змішане навчання.
  6. Проєктування цифрового курсу.
  7. Організація перевернутого навчання цифровими інструментами.
  8. Дослідницьке навчання (IBL).  Середовище Graasp.

Обсяг:

1 кредит ECTS

Форма підвищення кваліфікації:

денна/дистанційна

Перелік компетентностей:

Загальні:

• вдосконалення здатності використовувати сучасні інформаційно-комунікаційні технології;
  • вдосконалення здатності працювати в команді, комунікації та лідерства;
  • здатність самостійно знаходити й використовувати нову інформацію, критично мислити.

Професійні:

• здатність ефективно використовувати цифрові інструменти;
  • здатність формувати цифрові компетентності учня;
  • здатність до ефективного використання педагогічних технологій та проєктування навчального змісту;
  • здатність проєктувати та створювати цифровий навчальний курс (перевернутий урок, навчальне середовище та інше)

Вартість:

До 2020 р.  для вчителів безкоштовно,  як частина проєкту ERASMUS+  “Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання”  (586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP)