Онлайн-засідання кафедри ІТС

Під керівництвом завідувача кафедри Миколи Семенова, кандидата педагогічних наук, доцента, співробітники кафедри розглянули наявні на ринку методи організації навчання, в умовах карантину, було розглянуто системи Zoom, WebEx, Skype та текстові месенджери, викладачами кафедри було зроблена апробація, кожного із них.

Результатами викладачі поділились під час онлайн засідань кафедри, які проводились (6/04/2020, 28/03/2020) з допомогою системи Zoom. Микола Семенов розповів про працю над новим курсом «Інформатизація пізнавальної діяльності засобами 3D моделювання та робототехніки», який створюється в рамках проєкту MOPED (586098-EPP- 1-2017- 1-UA- EPPKA2-CBHE- JP). Інші викладачі доповіли, яким чином вони організують навчальний процес в умовах карантину.

MOPED

Було прийнято рішень рекомендувати використовувати Zoom, або схожі по функціональні рішення. Для студентів, які проживають у місцевості, де немає достатньої швидкості інтернету для повноцінної участі у відеоконференціях організовані чати в месенджері телеграм. Окрім обов’язкових дисциплін здобувачі освіти залучаються до додаткового навчання в рамках Coursera Coronavirus Response (https://www.coursera.org/coronavirus) для участі у якій усі охочі можуть подати заявку https://forms.gle/BDnSmzsTWebRAwYk9

Теґи