Участь онлайн зустрічі організованою Британської радою

Британська Рада підготувала серію онлайн-зустрічей для представників університетів з 15 країн Центральної та Східної Європи, Південного Кавказу та Центральної Азії про вплив та наслідки пандемії Covid-19 на навчальний процес у сфері вищої освіти. Серед найбільших викликів варто назвати дистанційне навчання, забезпечення якості онлайн-освіти, студентську мобільність у найближчому майбутньому і проведення досліджень перша із цих онлайн подій відбулась 7 травня.

Завідувач кафедри інформаційних технологій та систем Микола Семенов (доцент, кандидат педагогічних наук) взяв участь у дискусій на тему «Accelerating technology: University’s proactiveness to use emerging technologies across all activities».

Семінар Семенов М. А.

Модератор якої був : Рой Крос, провідний експерт з питань освіти, Британська Рада, а доповідачами: Саймон Гай, проректор, Університет Ланкастер, Велика Британія, Разія Ісаєва, директор з питань розвитку, Університет Хазар, Азербайджан; Роман Шулик, доцент кафедри журналістики, Національний університет «Острозька академія», Україна.

Участь в онлайн-зустрічах допомогла учасникам: краще зрозуміти виклики, спричинені пандемією; визначити, які інституційні зміни необхідно впровадити для ефективної роботи з наслідками Covid-19;встановити та посилити зв’язки з університетами Великої Британії для потенційної співпраці.

Теґи