Воркшоп ««Особливості організації full-stack розробки веб-застосувань в IT компанії»

На базі НН ІФМІТ за сприянням завідувача кафедри ІТС Миколи Семенова відбувся онлайн воркшоп, якій провів фулстек розробник IT компанії «Pinta webware» (м. Дніпро) Ілля Моченов. Тема воркшопу  – «Особливості організації full-stack розробки вебзастосувань в IT компанії».

Микола Семенов

Розпочалась ця віртуальна подія, яка відбувалась із допомогою програми Zoom, з вітального слова завідувача кафедри інформаційних технологій та система Миколи Семенова, доцента, кандидата педагогічних наук, в якому він привітав усіх учасників, розповів про мету воркшопу, його порядок денний і передав слово головному учаснику Іллі Моченову.

Моченов Ілля

Він розпочав воркшопи із короткого опису ІТ компанії «Pinta webware» (м. Дніпро), які вимоги є до потенційних співробітників та описав свій шлях до першої пропозиції роботи. Далі студенти та викладачі ставили питання стосовно теми воркшопу.

учасники

У наступній частині воркшопу Ілля розповідав, як встановлювати CMS OpenCart та її основні можливості.

інсталяція

Зустріч завершилась на мажорній ноті. Студенти висловили зацікавленість темою воркшопу та  попрохали розробника проводити із ними ще такі цікаві події.

щзутсфке

Запис події

https://youtu.be/bi2IQmTgz9Q

https://youtu.be/cgtTPQMKElA

https://youtu.be/085AVvifTVY

 

 

Теґи