Лекція «Digital Marketing»

Представниця компанії Truelab м. Київ Олена Бурсак, з метою підвищення загальних знань здобувачів освіти НН ІФМІТ, щодо особливостей ІТ галузі та способів входження до неї  за підтримки завідувача кафедри ІТС Миколи Семенова, провела лекцію на тему «Digital Marketing».

Digital marketing

Прийшли слухати лекцію здобувачі таких спеціальностей: 121 Інженерія програмного забезпечення, 122 Комп’ютерні науки, 123 Комп’ютерна інженерія, а також викладачі кафедри Інформаційних технологій та систем. Вони отримали інформацію, що таке Digital Marketing, які основні його види існують, а також про необхідні навички у сфері Digital Marketing.

d md m,

Наприкінці лекції Олена Бурсак порекомендовала, яким чином швидко зайти у ІТ галузь, зокрема використовувати можливості професійної соціальної мережі для пошуку і встановлення ділових контактів LinkedIn. Отримана інформація зацікавила як здобувачів освіти, так і викладачів, зокрема завідувач кафедри ІТС Микола Семенов розглянув можливість подальшого удосконалення освітнього компонента «Вступ до фаху» та розширити наявне вивчення цієї мережі.

d m

Слухачі лекції подякували лекторку за цікаву інформацію та виразили надію на подальшу плідну співпрацю.

DM

Теґи