Вступнику

Шановний вступнику

Ви можете поступити в НН ІФМІТ на рівень "бакалавр" або рівень "магістр" оберіть ваш ступень освіти на який ви бажаєте поступити:

• на основі атестату за 11 років (за бажанням цією можливістю можуть скористатись і випускники коледжів);
  • на основі диплому молодшого спеціаліста будь-якої спеціальності;
  • на основі диплому молодшого спеціаліста по вашому профілю;
  • на основі бакалавра при умові здачі ЄВІ;
  • на основі спеціаліста, або магістра

Сертифікати та ліцензії

Можливості вступу на ОКР «бакалавр»

Для ознайомлення з освітньою програмою дивись розділ "Публічна інформація"->"Освітні програми та компоненти"

Для ознайомлення з додатковою інформацією щодо вступу дивись "головний сайт ЛНУ імені Тараса Шевченка"

Для ознайомлення з нормативними документами щодо вступу дивись "головний сайт ЛНУ імені Тараса Шевченка"

Для ознайомлення зі спеціальностями дивись розділ "Спеціальності"

На перший курс

• Термін навчання 4 роки.

ПЕРЕЛІК СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ ТА СЕРТИФІКАТІВ (ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ) НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (11 класів)

Бюджетні місця є на всіх спеціальностях!!!

ЗА СТУПЕНЕМ БАКАЛАВРА У 2021 році Денна форма навчання на основі 11 класу

вступ на 11 клас

Просимо вас звернути увагу, що претендувати на бюджет можливо, якщо здано відповідні ЗНО, так для спеціальності «середня освіта математика», потрібно мати укр. мову, математику, історію України або іноземну мову або біологію або географію або фізику або хімію і тоді ви маєте право поступати на бюджет якщо ваш конкурсний бал більше ніж встановлений поріг, або поступати на контракт. Якщо ж ви здавали інший набір ЗНО, а само українську мова, історію України, математику або іноземну мову, або біологію, або географію, або фізику, або хімію, то ви можете на цю спеціальність поступати лише на контракт.

Увага ціни вказано орієнтовно. Більш точно дивиться в головному сайті http://luguniv.edu.ua/?page_id=55391

Вартість на навчання у 2021 році в НН ІФМІТ

денна бакалавр

бакалавр 2021 денна ІФМІТденна бакалавр 2021 ІФМІТ

Якщо у вас є питання звертайтесь телефоном +380663297917

БАКАЛАВРА У 2021 році Заочна форма навчання на основі 11 класу

вступ на основі 11 класу заочно

Увага ціни вказано орієнтовно. Дивиться зауваження про ЗНО після умов вступу на очну форму навчання.

Якщо у вас є питання звертайтесь по телефону +380663297917

заочно бакалавр

бакалавр заочно НН ІФМІТ 2021

Відео інструкція як подати заяву для навчання на бюджеті

в 2021 році реєстрація кабінетів відбувається за адресою https://vstup.edbo.gov.ua/

На другий курс – на базі диплому молодшого спеціаліста любої спеціальності та результатів вступного іспиту – термін навчання 3 роки.

Іспит проходять у вигляді електронного тестування з допомогою освітнього порталу лну.укр. Зазвичай тест містить 50 питань, правильна відповідь оцінюється в 4 бали порогове значення 100 балів.

ПЕРЕЛІК СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ зі скороченим терміном навчання ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ ЗДОБУЛИ ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ РІВЕНЬ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА, ПРИ ВСТУПІ НА НАВЧАННЯ ЗА СТУПЕНЕМ БАКАЛАВРА У 2021 РОЦІ

Денна та заочна форма навчання (з нормативним терміном навчання, термін навчання 3 роки)

вступ на основі молодшого спеціаліста

ознайомся програмою фахового вступного іспиту можливо в розділу публічна інформація

вартість дена

нормативний термін бакалавр 2021

На третій  курс – на базі диплому молодшого спеціаліста профільної спеціальності та результатів вступного іспиту – термін навчання 2 роки.

ПЕРЕЛІК СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ (ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ)

НА ОСНОВІ ДИПЛОМУ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА

ЗА СТУПЕНЕМ БАКАЛАВРА (ЗІ СКОРОЧЕНИМ ТЕРМІНОМ НАВЧАННЯ)

у 2021 році

На денну форму навчання є можливість поступити на бюджетне місце при умові, що ви краще ніж інші охочі здасте вказані ЗНО та фахове вступне випробування.

ЗНО приймаються за 4 останні роки 2018, 2019, 2020, 2021

ЗНО з української мови приймається за останні 4 роки. Можливість вступу на бюджет, якщо  у вас є споріднені спеціальності.

Денна форма навчання (з нормативним терміном навчання, термін навчання 2 роки)

вступ 2021 на основі молодшого спеціаліста денна

Ціни вказано орієнтовно.

Заочна форма навчання (з нормативним терміном навчання, термін навчання 2 роки)

вступ 2021 на основі молодшого спецілиста 2021

Для вступу: ознайомся програмою фахового вступного іспиту

Можливості вступу на ОКР  «магістр»

Наявність диплому про повну (спеціаліст, магістр) або базову (бакалавр) вищу освіту будь-якої  спеціальності, вступний іспит з фахових дисциплін, вступний іспит з іноземної мови.

ПЕРЕЛІК СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ ТА ОРІЄНТОВНА ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ ЗА СТУПЕНЕМ МАГІСТРА 2021-2022 н. р.

вступ на рівень магістра

Ціни вказано орієнтовно.

Магістр денна

вартість навчання денна магістр НН ІФМІТ 2021

Магістр заочна

вартість навчання магістр НН ІФМІТ 2021вартість навчання магістр ІФМІТ 2021

Якщо у вас є вже ступень магістра, або спеціаліста то ви маєте можливість поступати на будь-яку спеціальність без здачі ЄВІ.

Терміни прийому заяв та документи для вступу дивиться на офіційному сайті університету.

ознайомся програмою фахового вступного іспиту

Інформація неофіційна, будь ласка, дивиться офіційну на сайті www.luguniv.edu.ua (вкладка «Вступникам»)