Вступнику

23 січня о 10.00 Луганський національний університет імені Тараса Шевченка запрошує усіх охочих на День відкритих дверей ОНЛАЙН!

Під час зустрічі адміністрація університету, директори структурних підрозділів та представники  приймальної комісії нададуть Вам відповіді на усі питання щодо вступної кампанії 2021 року, особливостей та процедури вступу на навчання до нашого закладу вищої освіти, проживання у гуртожитках тощо.

Для отримання доступу до онлайн-трансляції у сервісі Zооm потрібно перейти за посиланням https://us02web.zoom.us/j/85284653469 та ввести ідентифікатор конференції: 852 8465 3469.

Долучайтеся! Це дуже зручно, адже не виходячи з дому Ви отримаєте компетентні ґрунтовні відповіді на всі запитання, що стосуються Вашого особистого вступу!

Сертифікати та ліцензії

Можливості вступу на ОКР «бакалавр»

Для ознайомлення з освітньою програмою дивись розділ "Публічна інформація"->"Освітні програми та компоненти"

Для ознайомлення з додатковою інформацією щодо вступу дивись "головний сайт ЛНУ імені Тараса Шевченка"

Для ознайомлення з нормативними документами щодо вступу дивись "головний сайт ЛНУ імені Тараса Шевченка"

Для ознайомлення зі спеціальностями дивись розділ "Спеціальності"

На перший курс

  • Термін навчання 4 роки.

ПЕРЕЛІК СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ ТА СЕРТИФІКАТІВ (ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ) НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (11 класів)

Бюджетні місця є на всіх спеціальностях!!!

ЗА СТУПЕНЕМ БАКАЛАВРА У 2020 році Денна форма навчання

Математика. Фізика Комп’ютерні науки  Комп’ютерна інженерія Інженерія програмного забезпечення Інформаційна, бібліотечна та архівна справаІнформаційна, бібліотечна та архівна справа вартість ЗНО

Просимо вас звернути увагу, що претендувати на бюджет можливо, якщо здано відповідні ЗНО, так для спеціальності «середня освіта математика», потрібно мати укр. мову та літературу, математику, фізику або іноземну мову або географію і тоді ви маєте право поступати на бюджет. Якщо ж ви здавали інший набір ЗНО, а само укр. мова та література, математика, історія України або біологія, то ви можете на цю спеціальність поступати лише на контракт.

Ще приклад на спеціальність 121 Інженерія програмного забезпечення, щоб мати право поступати на бюджет можливо, якщо у вас є такий набір ЗНО укр. мова та література, математика, фізика або іноземна мова. А якщо у вас набір укр. мова та література, математика, історія України або біологія, то тоді ви маєте право лише на контракт.

Якщо у вас є питання звертайтесь по телефону +380663297917

БАКАЛАВРА У 2020 році Заочна форма навчання

ПЕРЕЛІК СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ ТА СЕРТИФІКАТІВ (ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ)  НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (11 класів)  ЗА СТУПЕНЕМ БАКАЛАВРА У 2020 році Заочна форма навчання Комп’ютерна інженерія Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Відео інструкція як подати заяву для навчання на бюджеті

Терміни прийому заяв та документи для вступу

На другий курс – на базі диплому молодшого спеціаліста любої спеціальності та результатів вступного іспиту – термін навчання 3 роки.

Іспит проходять у вигляді електронного тестування з допомогою освітнього порталу лну.укр. Зазвичай тест містить 50 питань, правильна відповідь оцінюється в 4 бали порогове значення 100 балів.

ПЕРЕЛІК СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ зі скороченим терміном навчання ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ ЗДОБУЛИ ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ РІВЕНЬ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА, ПРИ ВСТУПІ НА НАВЧАННЯ ЗА СТУПЕНЕМ БАКАЛАВРА У 2020 РОЦІ

Денна та заочна форма навчання (з нормативним терміном навчання, термін навчання 3 роки)

ПЕРЕЛІК СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ (ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ) НА ОСНОВІ ДИПЛОМУ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА ЗА СТУПЕНЕМ БАКАЛАВРА (З НОРМАТИВНИМ ТЕРМІНОМ НАВЧАННЯ, ТЕРМІН НАВЧАННЯ 3 РОКИ)

ознайомся програмою фахового вступного іспиту

Терміни прийому заяв та документи для вступу

На третій  курс – на базі диплому молодшого спеціаліста профільної спеціальності та результатів вступного іспиту – термін навчання 2 роки.

ПЕРЕЛІК СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ зі скороченим терміном навчання ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ ЗДОБУЛИ ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ РІВЕНЬ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА, ПРИ ВСТУПІ НА НАВЧАННЯ ЗА СТУПЕНЕМ БАКАЛАВРА У 2019 РОЦІ

ЗНО з української мови приймається за останні 4 роки. Можливість вступу на бюджет, якщо ЗНО більше ніж 101 бал.

Денна форма навчання (з нормативним терміном навчання, термін навчання 2 роки)

ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ ЗДОБУЛИ ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ РІВЕНЬ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА, ПРИ ВСТУПІ НА НАВЧАННЯ ЗА СТУПЕНЕМ БАКАЛАВРА У 2020 РОЦІ

Заочна форма навчання (з нормативним терміном навчання, термін навчання 2 роки)

Заочна форма навчання ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ ЗДОБУЛИ ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ РІВЕНЬ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА, ПРИ ВСТУПІ НА НАВЧАННЯ ЗА СТУПЕНЕМ БАКАЛАВРА

Для вступу: ознайомся програмою фахового вступного іспиту

Терміни прийому заяв та документи для вступу

Можливості вступу на ОКР  «магістр»

Наявність диплому про повну (спеціаліст, магістр) або базову (бакалавр) вищу освіту будь-якої  спеціальності, вступний іспит з фахових дисциплін, вступний іспит з іноземної мови.

Іспит проходять у вигляді електронного тестування з допомогою освітнього порталу лну.укр. Зазвичай тест містить 50 питань, правильна відповідь оцінюється в 4 бали порогове значення 100 балів.

ПЕРЕЛІК СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ ТА ОРІЄНТОВНА ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ ЗА СТУПЕНЕМ МАГІСТРА 2020-2021 н. р.

ПЕРЕЛІК СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ ЗА СТУПЕНЕМ МАГІСТРА 2020-2021 Середня освіта  Математика Середня освіта  Фізика та астрономія Середня освіта  Інформаційна, бібліотечна та архівна справа Статистика Інженерія програмного забезпечення Комп`ютерні науки Комп’ютерна інженерія

Без ЄВІ можливий вступ на Середню освіту.

Якщо у вас є вже ступень магістра, або спеціаліста то ви маєте можливість поступати на будь-яку спеціальність без здачі ЄВІ.

Терміни прийому заяв та документи для вступу

ознайомся програмою фахового вступного іспиту

Інформація неофіційна, будь ласка дивиться офіційну на сайті www.luguniv.edu.ua (вкладка «Вступникам»)