День студента у НН ІФМІТ

 

Традиційно у навчально-науковому інституті фізики, математики та інформаційних технологій на честь Дня студента проходять різноманітні заходи.  

Цьогоріч студенти взяли участь у сумісному  конкурсі  із Рубіжанським політехнічним коледжем ім. О.Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка – «Універсальний студент». Учасники конкурсу охоче демонстрували свої таланти та уміння знаходити вихід з різних непередбачуваних ситуацій. Вони танцювали, співали, ставили гумористичні сценки, брали участь у конкурсах.

1

23

Директор інституту Могильний Г. А. виступив із вітальними словами та наголосив, що українське студентство має власну історію, якою може пишатися. Протистояння на Майдані, «Революція гідності», волонтерський рух – визначні події цієї історії. Подякував молодим людям за сумлінне навчання й активну участь у культурному та мистецькому житті інституту.

456

 

 

Для наших першокурсників це була перша можливість відсвяткувати День студента у стінах рідного університету. Попереду в них захопливе студентське життя, насичене не лише навчанням, а й позитивними емоціями від спілкування зі справжніми друзями, якими стали для них одногрупники та викладачі інституту. Сподіваємося, що їхні майбутні наукові та спортивні здобутки стануть надбанням усього вишу.

За інформацією НН ІФМІТ