Координаційна зустріч в рамках проекту MOPED

21-22 листопада 2019 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувалась координаційна зустріч учасників університетів-партнерів міжнародного проєкту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (MoPED) – № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP (Програма ЄС Еразмус +, КА2 – Співпраця задля інновацій та обміну кращими практиками, Розвиток потенціалу вищої освіти).

MOPED

Представниками від європейських університетів-партнерів були Olga Dziabenko (Університет Деусто, Іспанія), Marios Papaevripidou (Кіпрський університет, Кіпр) та Katarzyna Gdowska (Гірничо-металургійна академія імені Станіслава Сташиця, Польща).

MOPED  Умань

Представниками від ЛНУ імені Тараса Шевченка були Геннадій Могильний директор навчально наукового інституту фізики-математики та інформаційних технологій та Микола Семенов завідувач кафедри інформаційних технологій та систем.

Зустрічі розпочалась з вітального слова проректора з інноваційних досліджень та європейської інтеграції, професора Наталії Коляди. Робота координаційної зустрічі включає в себе обговорення плану виконання робочих пакетів проєкту.

Бажаємо учасникам зустрічі творчих успіхів та плідної праці!

Теґи