Присвоєння звання професора

Дружній колектив навчально-наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій вітає Юрія Жучка з присвоєнням вченого звання професора.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.12.2019 № 1573 ,,Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 16 грудня 2019 року" доктору фізико математичних наук, Юрію Жучку присвоєне вчене звання професора кафедри алгебри та системного аналізу.

Юрій Жучок професор кафедри алгебри та системного аналізу

Це не лише гідне й заслужене визнання напрацювань Юрія Володимировича, це й вартий наслідування приклад наполегливості, цілеспрямованості, який має мотивувати, надихати всіх науковців нашого закладу.

Шановний, Юрію Володимировичу, бажаємо Вам нових численних переміг і досягнень, напрацювань і звершень, невичерпного джерела натхнення й завзяття, віри в себе, надійного тилу та згуртованої команди однодумців! Радіємо Вашим успіхам!