Відкриття Youtube “Open blog studio”

14 лютого 2020 в Рубіжному відкрилася Ютуб-студія для блогерів-початківців «Open blog studio» Завдяки програмі Upshift Україна і підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Японії студенти НН ІФМІТ змогли втілити в життя цей проєкт.

Open blog studio

У студії є все необхідне обладнання для створення будь-якого виду медіа-контенту, скористатися нею може кожен охочий реалізувати себе в напрямку інтернет-діяльності.

На святі відкриття були присутні почесні гості та помічники команди, без допомоги яких реалізація проєкту була б ускладнена. До присутніх звернулися заступник директора УН ІФМІТ Матіевській Володимир, заст. директора Рубіжанського центру професійної освіти Маслікова Юлія, ментор Upshift Україна Галіцина Олена та студентський директор НН ІФМІТ Леміш Наталя.

Open blog studioOpen blog studio

На відкритті члени команди «Open blog studio» представили проєкт, розповіли, що підштовхнуло їх на створення медіа-студії, які напрямки будуть розвивати і як можна приєднатися до команди. Також в рамках презентації провели стрімінгову трансляцію і взяли інтерв'ю у гостей.

Opens blog studio

Керівництво НН ІФМІТ щиро бажає учасникам команди втілення їхніх ідей в реальність, творчого натхнення і процвітання.

Open youtube studioOpen blog Studio