І тур всеукраїнської студентської олімпіади з математики

У НН ІФМІТ відбувся І тур Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Олімпіада пройшла в очному режимі у м. Рубіжне на базі Навчально-наукового Інституту фізики, математики та інформаційних технологій. Участь в олімпіаді узяли студенти 1–4 курсів, яким було запропоновано розв’язати цікаві задачі з математичного аналізу, загальної алгебри, лінійної алгебри, теорії чисел та елементарної геометрії.

Результати участі студентів нашого інституту в олімпіаді з математики:

І місцеКісельов Костянтин (студент 2-го курсу, спец. «Середня освіта (Математика. Фізика»),

ІІ місце – розділили Лигута Юлія (студентка 4-го курсу, спец. «Середня освіта (Математика. Інформатика») та Кривушина Ганна (студентка 4-го курсу, спец. «Середня освіта (Математика. Інформатика»),

ІІІ місцеЛеміш Наталія (студентка 1-го курсу, спец. «Інженерія програмного забезпечення»).

math olimp 2020

Вітаємо призерів і бажаємо їм подальших успіхів!

Кафедра алгебри та системного аналізу

Теґи