Інтернет-конференція в режимі online на кафедри фізико-технічних систем та інформатики

23 квітня у навчально-науковому інституті фізики, математики та інформаційних технологій відбулася студентська інтернет-конференція в режимі online. IV студентська науково-практична інтернет-конференція «Сучасні проблеми фізики та математики: погляд молоді» проходила в рамках Днів науки у режимі Online. В конференції взяли участь студенти 1-3 курсів спеціальності «Фізика, математика середня освіта». Особливу зацікавленість учасників конференції привернули наступні доповіді:

1. «Активізація пізнавальної діяльності учнями 10-го класу на тему «Газові закони» студентка 3 курсу Олена Калида.

2. «Мотивація учнів школи на уроках фізики за допомогою сучасних інтерактивних програм», студент 3 курсу Михайло Лиско.

3. «Уявлення Ньютона про властивості простору й часу», студентка 2 курсу Марія Шевченко.

4. «Цікаві теми з фізики 8 класу. Відеоуроки з користю для школярів», студентка 1 курсу Олеся Адамович.

5. «Сила пружності, закон Гука. Їх застосування і значення в природі», студент 1 курсу Костянтин Кісельов.

ФТСІ конференція

Пленарне засідання відкрила, доцент кафедри фізико-технічних систем та інформатики Василенко Н.П. Програма конференції складалася з пленарного засідання та роботи секцій «Сучасні проблеми фізики та математики: погляд молоді». Студенти ретельно готували доклади та презентації. Робота на конференції була насиченою, плідною, цікавою, конструктивною. Вона сприяла визначенню перспективних напрямків підвищення якості навчання учнівської та студентської молоді, виявлення обдарованої молоді для подальшої наукової діяльності.

Теґи