Участь у конференції викладачів та студентів ФТСІ

Викладачі та студенти кафедри фізико-технічних систем та інформатики отримали сертифікати учасників про участь у VI всеукраїнської науково-технічної  конференції  «Актуальні проблеми науково-промислового комплексу регіонів».

Викладач кафедри фізико-технічних систем та інформатики Василенко Н.П. та студенти 3 курсу спеціальності «Фізика, математика середня освіта» Каліда Олена та Лиско Михайло взяли участь у VI всеукраїнської науково-технічної  конференції  «Актуальні проблеми науково-промислового комплексу регіонів».

сертифікати учасники

Науково-технічна конференція проводилась за участю вітчизняних   закладів вищої освіти у дистанційній формі.

У ході конференції відбулися засідання наступних секцій:

− екологічні проблеми промислових регіонів;

− інформаційні технології в освіті та на виробництві;

− напрями підвищення ефективності економіки та управління в сучасних умовах;

− наукові основи задач моделювання технічних і економічних систем та їх програмна реалізація;

− перспективи розвитку філософії та гуманітаристики;

− підприємництво, торгівля та біржова діяльність: стан проблеми та перспективи розвитку;

− процеси та обладнання хімічних виробництв;

− фармація;

− теоретична медицина;

− філологія та переклад;

− перспективи технології обробки матеріалів та проблеми сучасної фізики;

− хімія і хімічні технології.

Доклади учасників було опубліковано у збірнику, також було отримано електронні сертифікати учасників конференції.

Теґи