Підсумкова атестація в НН ІФМІТ

В навчально-науковому інституті фізики, математики та інформаційних технологій у період з 19 по 20 січня відбулася підсумкова атестація здобувачів вищої освіти ступеня магістра.

014

Студенти денної та заочної форм навчання наступних спеціальностей захищали магістерські роботи:

014 «Середня освіта. Інформатика»;

014 «Середня освіта. Математика»;

014 «Середня освіта. Фізика»;

029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

104 «Фізика та астрономія»;

121 «Інженерія програмного забезпечення»;

122 «Комп’ютерні науки»;

123 «Комп’ютерна інженерія».

Захист важлива подія у житті магістрантів. Вони наполегливо працювали протягом усього терміну навчання і йшли шляхом знань до нього при підтримці видатних науковців університету. Переважна кількість магістрантів показала себе з кращого боку, успішно пройшли завершальний етап навчання, отримавши позитивні оцінки (добре та відмінно).

014Могільний Г.А. Донченко В.Ю.

Голови екзаменаційних комісій високо оцінили підготовку магістрантів та актуальність тем магістерських робіт. В цьому році це були Одінцова Оксана, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математики Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка; Міняйло Роман, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української лінгвістики, літератури та методики навчання Харківської гуманітарно-педагогічної академії; Марченко Дмитро, доктор технічних наук, професор, перший проректор Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля; Попов Євген – доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри екології  та технології полімерів Інституту хімічних технологій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

кіНН ІФМІТ

Варто відзначити атмосферу творчості, доброзичливості у процесі захисту кваліфікаційних робіт яку створили члени державних атестаційних комісій з усіх спеціальностей та магістранти.

ІБАС

Щиро вітаємо наших випускників з достойним завершенням навчання в ЛНУ імені Тараса Шевченка, та бажаємо їм здоров’я, миру, творчої наснаги та професійного зростання.