Участь у Empowering youth hackathon

За сприянням завідувача кафедри ІТС Миколи Семенова студенти НН ІФМІТ спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» Леміш Наталія, Кротких Владислав, Клопов Дмитро, Кірюшин Данило, Шадрін Павло, Бородін Микита, Нелєпа Олексій прийняли участь у «Garage48 Empowering Youth Ukraine - Online Hackathon», який був організовано Garage48 та YEP! за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії у рамках Фонду розвитку та гуманітарної допомоги.

Garage48 Empowering Youth Ukraine Online Hackathon

Починаючи з 2012 року, коли Garage48 вперше провів хакатон в Україні, його учасники можуть запропонувати нові креативні рішення, наполегливо і невпинно працювати над досягненням поставлених цілей та покращувати життя своє та оточуючих.

НН ІФМІТ

У 2021 хакатон проходив виключно онлайн, робочою мовою була англійська. З 5 лютого по 28 березня проводилась реєстрація та подання ідей та команд, а у період з 1 по 4 квітня учасники брали участь у так званих чекпоінтах, проміжних етапах. На першому із них відбулось представлення команд, ідей та планів, далі команди працювали із менторами проводили репетиції пітчу, приймали участь у вебінарах. Завершився хакатон виступами команд у прямому ефірі на Facebook та нагородженням переможців.

В

В цьому році учасники отримали унікальний досвід командної взаємодії, налагодили зв’язки зі студентами інших навчальних закладів.

Теґи