Зустріч із обдарованою молоддю

03 червня в Луганській обласній державній адміністрації відбулася урочиста зустріч Сергія Гайдая, голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації, з обдарованими учнями закладів освіти регіону, переможцями та призерами Всеукраїнських та обласних конкурсів. На зустріч приїхало 70 учнів-членів МАН та їх наукові керівники з усіх куточків Луганської області.

В тому рахунку від НН ІФМІТ було запрошено:

Матієвський Володимир Валерійович, асистент кафедри інформаційних технологій та система навчально-наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій.

а

Очільник області висловив впевненість у тому, що юні обдарування, збережуть і будуть розвивати всі ті таланти та здібності, якими володіють, зможуть зайняти гідне місце у житті й прославити свій рідний край, адже це дуже символічно, що зустріч проходить саме у день народження Луганської області.