Круглий стіл «Кіберзлочинність. Теорія і практика превенції»

16 червня 2021 співробітники навчально наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій та працівники Луганського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України обговорили кіберзлочинність та способи її превенції.

У зустрічі брали участь:

Драньов Максим, заступник завідувача відділу криміналістичних видів досліджень;

Єлецьких Денис, судовий експерт сектору комп’ютерно-технічних досліджень;

Могильний Геннадій, директор навчально наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій, кандидат технічних наук;

Семенов Микола, завідувач кафедри інформаційних технологій та систем, кандидат педагогічних наук;

Кірєєв Ігор, кандидат технічних наук, доцент кафедри інформаційних технологій та систем;

Матієвський Володимир, асистент кафедри інформаційних технологій та систем;

Кузнецов Віталій, здобувач освіти 3 курсу спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія».

Кіберзлочинність. Теорія і практика превенції

Із вітальних слів розпочав зустріч директор НН ІФМІТ, а далі Єлецьких Денис розповів про кіберзлочинність та заходи протидій, особливо він наголосив на важливості навчання усіх верств населення основним навичкам кібергігієни та звернув увагу на вразливість населення у віці 45-55 років.

Далі Із повідомленням виступів Кузнецов Віталій, який розповів про основні види кібератак, його слова викликати дискусію стосовно новітніх кібератак та захисту цифрових активів NFT, BTC.

r

Після цього директор НН ІФМІТ Геннадій Могильний розповів про роботу ICR, який було створено в рамках міжнародного проєкту «MoPED - Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» Erasmus+ KA2 CBHE № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP, в умовах епідемії COVID-19. Особливу увагу у доповіді було приділено  забезпеченню стабільної та безперебійної роботи ICR та захисту всіх його користувачів від кіберзлочинців. Комплекс мір, який було запроваджено співробітниками НН ІФМФТ буде сприяти сталому розвитку проєкту «MoPED».

ІТС ІФМІТ

Завершився круглий стіл обговоренням тематики наступних зустрічей, одна із наступних тем «Захист цифрових активів».

Теґи