Участь у MoodleMoot Ukraine 2021

Завідувач кафедри інформаційних технологій та систем – Микола Семенов, кандидат педагогічних наук, доцент,  взяв участь у 9 міжнародній науково-практичній конференції «MoodleMoot  Ukraine 2021 Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle» і як учасник програмного комітету і як доповідач.

MoodleMoot Ukraine 2021

MoodleMoot – це традиційна назва конференцій, які в усьому світі проводяться користувачами системи управління навчанням Moodle. Їх проведення має певні особливості, головними з яких є спілкування, обмін ідеями та досвідом на сайті конференції, що створюється на платформі Moodle. 

2021

Цього року конференція пройшла дистанційно, в режимі відеоконференції 17 червня 2021 р. Відеозаписи виступів будуть розміщені на сайті. https://2021.moodlemoot.in.ua/

Активну роль у проведені цієї конференції зіграв представник ЛНУ імені Тараса Шевченка Микола Семенов, спочатку як учасник програмного комітету він приймав участь у відборі праць, а потім як доповідач разом із здобувачем освіти Кротких Владиславом з  доповіддю на тему «Outcomes Moodle 2.7 vs Competency Frameworks Moodle 3.11 (порівняльний аналіз реалізації компетентнісного підходу в різних версіях moodle)» https://2021.moodlemoot.in.ua/mod/page/view.php?id=134

2021

Конференція сприяла налагодженню й зміцненню співробітництва між розробниками, науково-педагогічними, педагогічними працівниками в сфері використання й вдосконалення Moodle; обміну позитивним досвідом; обговоренню і спільному пошуку розв'язання проблем, пов’язаних з упровадженням дистанційного навчання на основі платформи Moodle;  подальшому розвитку і впровадженню ІКТ в заклади загальної середньої, вищої, післядипломної освіти.

Кротких Moodle Moot

Участь представника університету допоможе впровадити цей досвід в освітній процес ЛНУ імені Тараса Шевченка.