Збори самоврядування в НН ІФМІТ

30 серпня 2021 представники студентського самоврядування НН ІФМІТ зібралися для обговорення результатів роботи у 2020-2021 н. р. та стосовно організації початку навчального року.

Зустріч розпочала студентський директор НН ІФМІТ Леміш Наталія, яка розповіла про особливості минулого року та  труднощі, які виникають під час навчання в умовах карантину. В цілому позитивно охарактеризувала роботу самоврядування, але наголосила на тому, що треба посилити  роботу із встановлення зворотного зв’язку студентів та викладачів, а найбільше проводити опитувань про процес навчання, розробити механізми оприлюднення відгуків студентів про освітні компоненти, уважно відстежувати процес вибору відбіркових дисциплін. На жаль, деякі здобувачі освіти не дуже охоче беруть участь в опитуваннях.

30 2021

Далі слово взяли Снєжко Олександр та Арсеньєва Анастасія, які літом відвідали м. Львів із метою обміну досвідом із представниками самоврядування інших навчальних закладів. Вони стисло розповіли про свою подорож, більш докладну розповідь обіцяли підготувати на наступні збори.

30

Потім було дуже жваве обговорення початку навчального року та проведення святкових заходів із першокурсниками.

30 студдиректор