День знань в НН ІФМІТ

1 вересня 2021 року в НН ІФМІТ відбулася лінійка з нагоди дня знань і початку нового навчального року. На урочисту подію зібралися представники директорату, студентського самоврядування, та студенти першого та старших курсів.

1 вересня

Зустріч вели  студент 4 курсу спеціальності ІПЗ Клим Сковпін та студентка 4 курсу спеціальності ІБАС Анастасія Арсеньєва. Вони привітали першокурсників с початком нового етапу в їх житті, побажали присутнім наполегливості в опануванні знань.

директор НН ІФМІТ 2021 1 вересня

Далі до присутніх звернувся директор НН ІФМІТ, кандидат технічних наук Геннадій Могильний. Він привітав першокурсників, розповів про традиції інституту та побажав успіхів в навчанні та цікавого студентського життя. Наступним першокурсників привітав завідувач кафедри ІТС, кандидат педагогічних наук Микола Семенов. Він побажав присутнім залишатися самими собою, та наголосив, що вони мають найцінніший ресурс – енергію молодості.

завідувач ІТС М. Семенов

Від студентського самоврядування виступила студ директор НН ІФМІТ Наталія Леміш. Вона побажала першокурсникам міцного здоров’я, цікавого та плідного навчання, та запропонувала активно брати участь в студентському самоврядуванні.

студ директор

Після завершення офіційної частини було проведено фотосесію та  екскурсію в ICR, який було створено в рамках міжнародного проєкту MoPED

студент 1 курс

Далі представники студентського самоврядування Наталія Леміш та Олександр Снєжко спілкувались зі студентами у неформальній обстановці, допомогли студентам познайомитись один з одним.

студентка ІФМІТ 1 курс 2021

Колектив НН ІФМІТ впевнений, що цьогорічні ювілейні вступники зможуть наполегливо навчатися, розвинути свої здібності, та гідно впишуть свої імена в історію української науки.