Круглий стіл: обговорення перспектив розвитку IT кластера м. Рубіжного

НН ІФМІТ упродовж довгого проміжку часу плідно співпрацює з Громадською організацією «МРІЇ МОЛОДІ».  Здобувачі освіти в якості волонтерів допомагають в організації занять в  школі програмування для школярів з метою розвитку зацікавленості молоді, яка проживає у Луганської області світом ІТ.

круглий стіл 2021

7 вересня в НН ІФМІТ було проведено круглий стіл, на якому були присутні директор НН ІФМІТ Геннадій Могильний, завідувач кафедри ІТС Микола Семенов, засновниця, голова правління ГО "МРІЇ МОЛОДІ" Світлана  Куценко, членкиня ГО "МРІЇ МОЛОДІ" Вікторія Сичкар.

Геннадій Могильний розповів партнерам о можливостях інноваційного класу. Комп'ютерний центр (ICR) університету містить три взаємопов'язані  зони: зона креативних тренінгів   (ICR1) містить мультимедійне обладнання, комп'ютерні гаджети, меблі-трансформери. Все це в сукупності дозволяє конструювати різні види групової та індивідуальної навчальної діяльності: презентації, тренінги, мозкові штурми, командна робота, публічний захист виконаних робіт; зона 3d-моделювання (ICR2) містить основне і допоміжне обладнання для практичної реалізації проєктів в області 3D-моделювання; зона інженерної творчості та робототехніки (ICR3) призначена для практичної роботи з роботами й іншим навчальним обладнанням, яке призначене для інженерної творчості.

Далі сторони обговорили зміст курсів, які можливо вивчати у школі програмування, основна тематика вивчення програмування для роботів, 3D моделювання, вивчення Arduino.

круглий стіл

За пропозицією Миколи Семенова  було прийнято рішення про необхідність створення консорціуму на базі НН ІФМІТ та ГО «МРІЇ МОЛОДІ» з метою розвитку ІТ в Луганський області, а також створити ІТ-кластер в м. Рубіжному на основі вище згаданого консорціуму.

По завершенню зустрічі представники НН ІФМІТ запросили молодь Луганської області до відвідування інноваційного класу (ICR) та інституту.

Теґи